Vaurioauto passenger cars Citroën C5

Vaurioauto  passenger cars Citroën C5 C5 III Berline (RD) Hatchback 1.6 16V THP 155 2010/6

Citroën C5

C5 III Berline (RD) Hatchback 1.6 16V THP 155

€ 850
Ensimmäinen rekisteröinti: 20102010
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 248.831248.831
Vaurioauto  passenger cars Citroën C5 BUSINESS 2010/9
vientihinta
€ 1.000

Citroën C5

BUSINESS

€ 1.150
Ensimmäinen rekisteröinti: 20102010
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 201.000201.000
Vaurioauto  passenger cars Citroën C5 2.0 HDI Euro 6 2015/10

Citroën C5

2.0 HDI Euro 6

€ 3.500
Ensimmäinen rekisteröinti: 20152015
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 171.655171.655
Vaurioauto  passenger cars Citroën C5  2009/10

Citroën C5

€ 950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20092009
polttoainetta: bensiinibensiini
Vaurioauto  passenger cars Citroën C5  2010/1
vientihinta
€ 600

Citroën C5

€ 1.000
Ensimmäinen rekisteröinti: 20102010
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 248.835248.835
Vaurioauto  passenger cars Citroën C5 C5 III Berline (RD) Hatchback 1.6 16V THP 155 (EP6CDT(5FV)) [115kW]  (=
04-2009/07-2016) 2012/6
vientihinta
€ 500

Citroën C5

C5 III Berline (RD) Hatchback 1.6 16V THP 155 (EP6CDT(5FV)) [115kW] (= 04-2009/07-2016)

€ 995
Ensimmäinen rekisteröinti: 20122012
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 207.273207.273
Vaurioauto  passenger cars Citroën C5 C5 III Tourer (RW) Combi 1.6 16V THP 155 (EP6CDT(5FV)) [115kW]  (04-20=
09/07-2016) 2010/4

Citroën C5

C5 III Tourer (RW) Combi 1.6 16V THP 155 (EP6CDT(5FV)) [115kW] (04-20= 09/07-2016)

€ 795
Ensimmäinen rekisteröinti: 20102010
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 196.997196.997
Vaurioauto  passenger cars Citroën C5 C5 Aircross I (A4/AC/AJ/AR) SUV 1.6 Turbo 180 16V (EP6FADTXD(5GF)) [13=
2kW]  (11-2018/...) 2019/10

Citroën C5

C5 Aircross I (A4/AC/AJ/AR) SUV 1.6 Turbo 180 16V (EP6FADTXD(5GF)) [13= 2kW] (11-2018/...)

€ 4.995
Ensimmäinen rekisteröinti: 20192019
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 161.106161.106
Vaurioauto  passenger cars Citroën C5 1.6i NAVI CLIMA 2011/11
vientihinta
€ 1.400

Citroën C5

1.6i NAVI CLIMA

€ 1.850
Ensimmäinen rekisteröinti: 20112011
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 236.034236.034
Vaurioauto  passenger cars Citroën C5 C5 III Tourer (RW) Combi 1.6 16V THP 155 (EP6CDT(5FV)) [115kW]  (04-20=
09/07-2016) 2010/2

Citroën C5

C5 III Tourer (RW) Combi 1.6 16V THP 155 (EP6CDT(5FV)) [115kW] (04-20= 09/07-2016)

€ 1.495
Ensimmäinen rekisteröinti: 20102010
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 196.891196.891
Vaurioauto  passenger cars Citroën C5 1.6 HDI 2013/6

Citroën C5

1.6 HDI

€ 1.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20132013
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 233.915233.915
Vaurioauto  passenger cars Citroën C5 3.0 HDiF V6 24V Combi/o  Diesel 2.992cc 177kW (241pk) FWD 2009/9
vientihinta
€ 1.000

Citroën C5

3.0 HDiF V6 24V Combi/o Diesel 2.992cc 177kW (241pk) FWD

€ 1.400
Ensimmäinen rekisteröinti: 20092009
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 231.759231.759

Citroën Vaurioauto passenger cars

Löydät aina satoja erilaisia ​​ vaurioituneita autoja Schadeautos.nl-alustalta. Vaurioituneen Citroën auton avulla voit ostaa Citroën edulliseen hintaan. Korjausprojektin tai osien vaihdon jälkeen voit tarkastaa auton uudelleen, jotta se voi palata tielle.

  • Suuri varastossa Citroën vaurioituneita autoja
  • Houkuttelevat hinnat
  • Päivittäinen uusi toimitus
  • VbV: n kautta tunnistetut vaurioituneet autoliikkeet

Citroën purkamassa autoja ja käytettyjä Citroën osia

Vaurioitunut auto on tietysti myös korjattava, ennen kuin se päästetään jälleen yleiselle tielle. Tästä syystä löydät Schadeautos.nl-sivustolta myös laajan valikoiman Citroën purettuja autoja ja käytettyjä Citroën osia. Tarjoamme kokonaisratkaisun vaurioituneen autosi valmistamiseen käyttöön.

Ottaa yhteyttä

Haluan tarjota valikoiman

viimeksi katsottu

Vaurioauto  passenger cars Renault Mégane E-Tech Megane E-Tech (RCB), SUV, 2021 40 kWh 2023/12

Renault Mégane E‑Tech

Megane E-Tech (RCB), SUV, 2021 40 kWh

Ensimmäinen rekisteröinti: 20232023
polttoainetta: sähköinensähköinen
matkamittarin lukema: 29.72429.724
Vaurioauto  passenger cars Piaggio C5 Zip 45KM 2020/8

Piaggio C5

Zip 45KM

€ 1.195
Ensimmäinen rekisteröinti: 20202020
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 10.40410.404
Vaurioauto  passenger cars Citroën Jumpy Jumpy, Van, 2016 2.0 Blue HDI 145 2023/1

Citroën Jumpy

Jumpy, Van, 2016 2.0 Blue HDI 145

Ensimmäinen rekisteröinti: 20232023
polttoainetta: dieseldiesel
Vaurioauto  passenger cars BMW X1 E84 2.0D 2010/7

BMW X1

E84 2.0D

Ensimmäinen rekisteröinti: 20102010
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 238.454238.454
Vaurioauto  passenger cars Honda C5 MTX50 1981/7
vientihinta
€ 1.116

Honda C5

MTX50

€ 1.350
Ensimmäinen rekisteröinti: 19811981
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 14.29514.295